Kde užít velké plastové obálky


Velikost plastové obálky 550 x 770 je rozměr dostatečně velký na to, aby se do obálky vešla celá řada předmětů. Kde bychom tento výrobek mohli uplatnit?

E-shop s bytovým textilem – prodej bytového textilu, kam patří polštáře, přikrývky, ručníky, osušky, záclony, závěsy, polštářky a další podobné výrobky, probíhá buď formou osobního vyzvednutí zboží v kamenné prodejně, anebo s dodáním přepravní společností až na domovní adresu. Plastová obálka je dostatečně velká, pevná a spolehlivá a nahrazuje papírové obálky, které se mohou snadno rozmáčet, a také zbytečně velké kartonové krabice.

froté ručníky

Oděvy a obuv – objednáte-li si dvě letní trička, kšiltovku a jedny tříčtvrteční kalhoty, obchod by objednané zboží musel kvůli vám vložit do papírové krabice, což by zabralo velký prostor a mohlo by to i zvýšit cenu přepravy. V obálce bude mít vaše objednávka mnohem menší rozměry. Obálky jsou vhodné i pro některé druhy obuvi, například měkké letní žabky, boty do vody nebo současný velký hit barefoot obuv s tenkou podešví.

bytový textil

Reklamní textil – prodejci reklamního textilu s potiskem také mohou využít velkých obálek, většinou jde o ručníky, čepice, trička, mikiny, batůžky, plavky či spodní prádlo, a toto se do obálek bez problémů vejde.

Skladování sezonního oblečení – kam uložit sezonní oblečení, které nosíte jen v létě nebo v zimě? Nejlépe do velkého pytle s uzavíracím zipem, anebo do plastové obálky. Takto uložené předměty budou v úložném prostoru zabezpečené před prachem a vzdušnou vlhkostí či zápachem.

Dokumenty – pro citlivé dokumenty je ideální obálka s bezpečnostním uzávěrem, ovšem to ostatní, co není tak citlivě vázáno na vaši osobu, lze přepravovat v obyčejných plastových obálkách naprosto v poklidu. Podstatné je, že plastové obálky odolávají prachu a vodě a dovnitř tyto nežádoucí nečistoty nepropustí.