Vysněný tiny house


Kdybyste měli možnost si vybrat, jestli budete mít dům, nebo byt, co byste si zvolili? Na cenu se nedívejte. Spíš by mě zajímalo vaše přání. Mnohá většina by nejspíše odpověděla, že dům. Někteří byt. Záleží na vás a na tom, co preferujete. Nicméně já bych si rozhodně vybrala dům – je prostornější, skoro vždy jej koupíte i se zahradou. A právě na té se dá dělat tolik věcí… No jo, jenže klasický dům stojí hodně. Přemýšleli jste nad tím, jestli je i nějaká jiná alternativa a levnější, jak dům získat? Já bych vám o ní dneska ráda povyprávěla. Jmenuje se tiny house. Tiny house si můžete představit jako takový menší domeček. I tak se do něj vlezou klidně dva až tři lidé. Většinou je ale za poloviční cenu než klasický domek. A to je právě ta výhoda – ten už si může dovolit většina lidí, kteří mají ušetřenou třeba nějakou větší částku.

s

Vzhled tiny house

Jak byste si přáli, aby tiny house vypadal? V jaké barvě by měl být? Někomu se líbí spíše světlejší barvy, jako je béžová a někomu zase třeba tmavá hnědá… to už záleží jenom na vašem přání. Tiny house se dá udělat na míru přesně tak, jak si to přejete jako zákazník.

s

Prodej tiny house https://www.tymivtiny.cz/

V dnešní době prodává tiny house strašně moc firem. A některé mají dokonce na svých webových stránkách na jednotlivé tiny house slevy. A zrovna teď se vyplatí tiny house koupit – třeba i se slevou pár tisíc euro. Ráda bych vám představila timivtiny.cz, kteří prodávají tiny house. A zrovna na jejich stránkách teď mají výhodné slevy, které vy můžete využít a koupit si jej. Tak se nezapomeňte na jejich stránky podívat, než slevy zmizí. A kdybyste chtěli, tak si nemusíte kupovat hotový tiny house, ale oni sami vám ho vyrobí na míru a přesně podle toho, jak jste si vysnili. Tuhle firmu vám mohu doporučit opravdu na sto procent…