Jak si užít dámských lodiček na vysokém podpatku


Ženy obouvají lodičky na vysokém podpatku s platformou se zcela jasným záměrem – nedělají to jen pro sebe, ale proto, aby zaujaly pozornost mužské části populace. Jednak se tím opticky prodlužují nohy a zvyšuje jejich elegance, ale podstatným důvodem, proč zrovna vítězí tento model obuvi, je tvar a postavení chodidla.

Když se dívka prochází po ulici v teniskách, a třebaže se může pyšnit vysportovanými stehny a lýtkovými svaly, nikdy to pro muže neznamená erotickou výzvu, mohou se jim sice proporce nohou líbit, ale tenisky jsou obvykle symbolem volnosti a radosti z pohybu, a rozhodně to není sexy obuv. S těmi teniskami je to podobné, jako s ženskými ňadry – jestliže jsou jejich kontury dobře patrné v dvojdílných plavkách, je na ně sice hezký pohled, ale dokud žena neodhalí své bradavky, erotické vzrušení se nekoná.

dámské lodičky

Tímto se dostáváme ke společnému bodu sexuální mužské touhy, a tím jsou kromě vagíny především zmiňované prsní bradavky a chodidla. Tyto tři části těla také muži považují za nejsilnější erotogenní zóny, což potvrzuje i jejich citlivost – je to zcela logické, neboť stimulací bradavek, vagíny (klitorisu) a chodidel mohou ženy dosahovat mocných orgasmů.

ženské nohy

Každý z nás máme v podvědomí zakódováno, že chodidla jsou velmi citlivá, a že něžnými doteky na jejich reflexních bodech lze docílit značného sexuálního vzrušení. Některé ženy si dokonce rády prohlíží i mužská chodidla, pokud jsou pohledná a upravená, protože ví, že i muže lze masáží chodidel připravit k intenzivnějšímu milostnému prožitku.

Tyto důvody jasně směřují k tomu obouvat obuv, která nám všem dává jasně najevo, že tato část těla nemá být při erotice opomíjena, a že jí máme věnovat dostatek času při milostné předehře i při samotném pohlavním aktu. Proto jsou důležité pro většinu žen vhodné boty, jež lépe vykreslují krásu chodidel, a proto také žádná žena, co chce muže svádět, nebude obouvat pracovní bagančata anebo traktorové gumové holinky pro práci na zahradě.