Skleníky, které nezklamou


Pokud bychom měli vyzdvihnout přednosti skleníků, tak rozhodně se musíme podívat na to, jak prospívají růstu rostlin a to tím, že uchovávají dostatečnou teplotu, vlhkost a poskytují dostatečnou ochranu před extrémními povětrnostními podmínkami. Zkrátka skleník bude vždy udržovat konstantní teplotu, a to v každé lokalitě. Je jedno, zdali se bude jednat o malý, velký skleník nebo skleníkovou přístavbu. Pokud je kvalitní materiál, tak každý z těchto skleníků bude ideálním pomocníkem na zahradách. Nabídka skleníků je poměrně dost rozsáhlá a dá se vybírat z bohaté nabídky. Mezi vysoce kvalitní produkty patří zahradní skleník Garden, který je poctivě navržený od českého výrobce.

skleněný skleník

Do detailu vypracované skleníky

Naše společnost vyrábí skleníky více jak 30 let, používáme pouze kvalitní materiál na jejich výrobu a dbáme na to, aby i samotný provoz byl pro každého jednoduchý. Skleník Garden je vybavený posuvnými dveřmi a při delším provedení, tak má dveře na obou dvou stranách, čímž je pohodlnější vstup nebo vjezd s kolečkem dovnitř. Větrání je navrženo trochu odlišným způsobem než u klasiky, kterou běžně vídáte. Tím jsou skutečně naše skleníky specifickými, protože větrání je od hřebene a vede to k lepší cirkulaci vzduchu. V klasickém vybavení se okna otevírají ručně, ale není problém si zakoupit nebo objednat při nové výrobě zakázky, automatické otevírání. Což je další moderní prvek a v současné době velmi oblíbený.

skleník ze skla

Barevný skleník? I to je možné

Abychom vyšli co nejvíce vstříc našim zákazníkům, tak jim nabízíme i takovou možnost, že si mohou objednat svůj vybraný skleník v barvách. To se opravdu vyplatí u skleníkové přístavby, která bude například součástí rodinného domu. Pozinkovaná konstrukce tak získá nejen příjemný vzhled, ale bude zároveň i ošetřena barvou tak, že se prodlouží trvanlivost skleníku. Naše skleníky slouží tak desítek let bez větší údržby.