Dobrá práce

Všichni víme, že jsou opravdu různé věci, které si můžete nechat navrhnout. A já předpokládám, že i vám by se líbilo, kdyby vám nějaký odborník mohl navrhovat interiér. Mě by to takhle opravdu hodně líbilo, akorát jsme s přítelem měli takové veliké problémy s ním, že prý přítel tohle vůbec nechtěl. A nechtěl to hlavně z toho důvodu, že prý bytový architekt je i hodně drahý. Já sice chápu, jaké má přítel starosti, protože my zrovna neoplýváme hodně penězi. Jenomže já jsem vždycky chtěla to, že bych si také něco zařídila tak, že by to bylo od odborníka. Takže jsem si sedla k počítači a hledala jsem nějakého nejlevnějšího bytového architekta, který by byl ale zároveň opravdu perfektní.

Práce jim jde od ruky.

Když jsem dlouho nic nemohla najít, tak jsem se svěřila své nejlepší kamarádce, co bych chtěla a jaký mám problém. Moje kamarádka mi doporučila jednoho bytového architekta z Prahy. A řekla jsem si, že bych to mohla zkusit, ale první jsem se ještě zeptala své kamarádky, jaké on má ceny. Protože nemůžu si pronajmout nějakého bytového pražského architekta, když by jeho návrh stál třeba deset tisíc korun. A moje kamarádka mi řekla, abych se podíval na webové stránky —, kde najdu plno bytových architektů z Prahy.

Architekti pracují pilně.

A opravdu jsem byla nadšená, když jsem viděla jejich interiér a jejich další výsledky a návrhy. Všechno bylo opravdu dokonalé. Přesně takový obývák a také ložnici jsem si přála. Tak potom jsem se podívala ještě na ceny. Docela uznávám, že to bylo skvělé. Takže jsem se ihned s nimi spojila a domluvili jsme si více informací a také to, jak bych chtěla mít interiér. Nějak málo jsem jim to popsala, aby měli představu a oni mi potom vyhotovili opravdu kompletní perfektní návrh který se mi líbil. I cena byla příjemná. Dokonce i přítel byl velmi překvapený a nakonec s bytovým architektem z Prahy souhlasil.