Naše společnost nabízí CNC obrábění, regulační techniku,kabelové svazky, EDM drátové žezání aj.

O společnosti HRO-TECH Hro-tech neboli Hronovský s.r.o.
Tato společnosti byla založena v roce 1990 majitelem společnosti – Josefem Hronovským původně jako dílna na soustružné rotační díly. Působí na českém i zahraničním trhu. Naše společnost působí již třicet let. Začínala v Bohuslavicích ve východních Čechách.

V roce 2006
Jsme sídlo přestěhovali do areálu Osma v Novém Městě nad Metují.

soustružnictví

V roce 2011
Došlo k modernizaci výroby v Náchodě

V současné době společnost vyrábí celkem ve čtyřech závodech Česku a ve dvou v Bulharsku a soustředí se především na moderní technologie a vše co je potřebné v této digitální době.

Co vyrábíme?
Kabelové svazky, mechatronické komponenty – což je počítačové propojení výrobních strojů například, nebo informační technologie, regulační technika, dále CNC obrábění, SMT výroba

CNC obrábění co je to?
CNC je zkratka anglického slovního spojení – Computerized Numerical Control – neboli (počítačové numerické řízení). Je to počítačem řízený výrobní proces, při němž předem naprogramovaný software a kód řídí pohyb výrobního zařízení.

moderní technologie

O SMT výrobě
Obsluha osazovací linky založí do zakladače magazín s připravenými deskami plošných spojů a uvede stroj do činnosti. Zakladač pošle přes dopravník DPS do sítotisku. Plně automatický sítotisk vyčistí šablonu a s velkou přesností nanese pájecí pastu. Osazovací automat zahájí svou činnost. Neuvěřitelnou rychlostí a s naprostou přesností osazuje desku SMD součástkami. Na inspekčním dopravníku obsluha opticky zkontroluje osazení součástek a odešle DPS k přetavení do pece. V konvekční reflow peci se pasta přetaví podle zadaného teplotního profilu. Po opuštění konvekční pece jsou DPS automaticky ukládány do magazínu vykladače na konci technologické linky. poté se vyjme. Obsluha vymění magazín s DPS za prázdný pro další výrobní dávku. Dále nabízíme – CNC frézování, EDM hloubení, EDM drátové řezání a jiné.