Oblečení z druhé ruky

Praskají vaše skříně ve švech, ale máte jenom hezké oblečení, které nosíte do práce a do společnosti? Přesto doma pravidelně uklízíte, pracujete na zahradě a hrajete si s dětmi? Pak určitě vaše oblečení už někdy přišlo k úhoně. Určitě se vám stává že si oblečení nenávratně poškodíte například barvami a nebo si ho roztrhnete na zahradě. A pokud se vám tohle stane u oblíbeného kousku, pěkně to zamrzí. Chodit s nášivkou na rukávu do práce se vám asi chtít nebude.

žena v šatech

Poškození jsou běžná
Je normální že se nám občas podaří poškodit nebo zcela zničit oblečení. Proto je nejlepší mít doma zásobu oblečení, kterého vám v případě poškození nebude líto. Jako děti jsme mívali oblečení takzvaně na doma, které bylo třeba po sourozencích nebo z bazaru, kde nikomu nevadila nějaká ta prodřená kolena nebo tráva na nohavicích. A ani v dospělosti bychom neměli zapomínat mít doma oblečení přesně pro účely práce doma i venku. U užitkového oblečení vás nebude bolet žádná nehoda.

Abyste nemuseli kupovat oblečení na donošení nové, zkuste si koupit oblečení z druhé ruky. Najdete tam nejen oblečení na doma, ale i hezké oblečení za pár korun. Můžete tu najít třeba dámské šaty – second hand není žádná ostuda. Nakupují zde i lidé, kteří hluboko do kapsy nemají, a kteří nechtějí plýtvat surovinami a nakupovat oblečení na pár použití nové, když mohou upotřebit to staré.

oblečení na ramínkách

Sekáče zažívají opět svoje zlaté časy, protože část lidí potřebuje šetřit kde se dá, a ti nakupují oblečení převážně tady. A pak je tu část lidí která dbá na ekologii, a ti také vyhledávají použité oblečení. To že je použité vůbec neznamená že by bylo špatné nebo vadné, naopak v některých lepších second handech můžete najít i skutečné skvosty z dílen světoznámých tvůrců. I v běžných sekáčích můžete narazit na mnoho značkových kousků, které tady koupíte za pár korun.