Jak vybrat oblečení na první rande?

Vybrat si, co si oblečete na první rande nemusí být vůbec snadné. Samozřejmě, že chcete udělat na toho druhého co nejlepší dojem, ukázat se v tom nejlepším světle a zároveň ukázat svoji osobnost Jak si ale vybrat to pravé oblečení? Pokud máte dostatek času dopředu, oblečení si pečlivě naplánujte. Vyhnete se pak tak stresu hodinu či dvě před odchodem na rande, kdy najednou zjistíte, že doma nemáte nic, co by vám vyhovovalo. Takto budete mít dost času vyzkoušet si různé možnosti, případně si něco dokoupit neb objednat. Jestli máte hluboko do kapsy, pro nákup nového oblečení na vaše rande můžete využít About you slevu.

rande

Zjistěte si také dopředu, kde se bude rande odehrávat a jaká bude jeho náplň. Budete muset doufat, že váš protějšek se nerozhodne dělat tajemného a neodbude vás se slovy, že je to překvapení. Většinou ale u prvního rande budete vědět, do čeho jdete. Jinak se samozřejmě oblečete do kina, jinak na dlouhou procházku v přírodě. Pokud vás pozve na večeři, snažte se zjistit kam. Do některých restaurací se hodí formálnější oblečení, než do jiných. U výběru outfitu ale dbejte na to, abyste se v něm cítila pohodlně. První rande už většinou všechny stojí dost nervů i bez toho, aby se museli potýkat s nepohodlným oblečením. Je to opravdu důležité. Pokud nebude oblečení pohodlné, budete na to myslet celý večer a dostatečně se neuvolníte, abyste se mohla bavit. Navíc, dobře padnoucí oblečení pozvedne vaši sebejistotu, a ta může okouzlit váš protějšek více, než dokonalé oblečení.

nápis

Před samotným rande se ujistěte, že je vaše oblečení čisté a bez vad. Nechcete těsně před odchodem zjistit, že jste zapomněly odstřihnout cedulku nebo že máte na tričku velký flek. Dej předem proto svůj outfit zkontrolujte a případné vady napravte. Nezapomeňte na líčení, účes a doplňky. I zde by mělo platit, že by to mělo být něco, v čem se cítíte pohodlně a sebejistě.