Aby vás počasí nevypeklo

S blížícím se létem začínají lidé plánovat svoje venkovní akce. Venku pod širým nebem se pořádají nejen soukromé akce, ale i ty veřejné. Pro oba typy akcí je potřeba mít v záloze něco, co vám pomůže přečkat větší i menší rozmary počasí. Počasí nejde naplánovat ani omezovat, a proto jsme odkázaní na to, jak nám zrovna vyjde. I když je hlášeno slunečné počasí a teplo, během vteřiny se může přihnat velká bouřka a může nám tak zkazit nejen dlouho plánovanou zábavu, ale především dekorace, jídlo i další věci, jako jsou například reproduktory.

oslava ve stanu

I když počasí nedokážeme poručit a nemůžeme se 100% spolehnout ani na předpovědi počasí, nejsou to důvody pro to, abychom venkovní oslavy nepořádali. Existuje cesta, jak si uspořádat venkovní akci, aniž bychom museli v případě potřeby rozdávat deštníky. Stačí ci včas zařídit pronájem párty stanu, kam si rovnou můžete všechno připravit, a pak už vás nic nepřekvapí. Jsou k dostání v mnoha rozměrech, takže se pod ně vejde malá oslava i velká akce.

Párty stany používají i prodejci na trzích, prodává se v nich občerstvení na festivalech a koncertech, zkrátka jí celou řadu využití. Jsou totiž vyrobené z nepropustného materiálu, takže látkou neprojde ani kapka. Pokud chcete prožít celou akci v klidu, rozhodně nepodceňuje počasí a zavčas popřemýšlejte i nad variantou půjčení stanu.

oranžový stan

Bude to hezké?
Někteří lidé se obávají pořádá oslavu ve stanu. Je ale potřeba si uvědomit, že to není obyčejný stan, ale stan přímo vyrobený k podobným akcím, proto je tomu přizpůsobený jeho vzhled. Když si dáte práci s přípravami, i stan se může stát naprosto kouzelným místem. Internet je plný inspirace – podívejte se na to, jak může vypadat například oslava nebo svatba konaná ve stanu. Budete překvapeni tím, jak hezky to může vypadat – jen si musíte dát trochu práce s výzdobou.