Chorvatsko – ráj pro Čechy

Proč jet do Chorvatska?
Část lidí jezdí na dovolenou tam, kam mohou dojet svým autem. Je to pro ně pohodlnější. Tuto variantu volí lidé, kteří chtějí jet podle sebe, v čase který jim vyhovuje, chtějí mít klid od cizích lidí a hlavně chtějí mít na místě k dispozici svoje auto. Díky tomu mohou okamžitě odjet kdyby to bylo z jakéhokoliv důvodu potřeba. Chorvatsko máme od České republiky vzdálené jen několik hodin autem, a když vyjedeme v noci, ranní rozbřesk slunce už si budeme užívat ze břehu moře.

chorvatsko split

Někteří lidé milují svoje oblíbené místo, kam se vrací každý rok. Pro takové případy je dobré mít svoje zázemí, o které se nebudete muset s nikým dělit. I když už roky jezdíte do stejného kempu nebo penzionu a s majiteli se osobně znáte, může se stát, že vám pronájem bydlení neposkytnou z jakéhokoliv důvodu. Ubytování nebudete muset hledat když budete mít svoje. I z tohoto důvodu vzrostla v posledních letech po nemovitostech v zahraničí, speciálně v Chorvatsku. Jestli vás zajímá prodej nemovitostí v Chorvatsku najadranu.cz, realitní kancelář najadranu.cz je to správné místo, kde ji koupit. Proč zrovna tato kancelář?

byty u moře

U nákupu či prodeje nemovitosti je potřeba dobře znát místní legislativu, aby nedošlo k porušení zákona a například k uložení pokuty, která může být i dost vysoká. Zrovna tato kancelář je v rukou majitelů původem z Česka, takže se dorozumíte bez obav. Je skvělé tyto záležitosti moct řešit s někým, kdo mluví stejnou řečí. Odpadne vám povinnost platit překladatele či tlumočníka, což jsou výdaje navíc, a ne zrovna malé.Pokud chcete koupit například apartmán, budete se sem těšit o to víc. Apartmány jsou nově stavěny v docházkové blízkosti od moře, takže z bytu uvidíte příliv i odliv. Byty jsou tak akorát velké, jsou vybaveny klimatizací i venkovními žaluziemi a najdete tu všechno potřebné pro dovolenou.