Betonový plot zajišťuje soukromí

Bydlíte v Hradci Králové nebo na jeho předměstí, případně na Pardubicku? Pak si uvědomte, že jde o jednu z nejlidnatějších oblastí v České republice, a že je velmi pravděpodobné, že kolem vaší parcely se bude neustále někdo pohybovat. Zastihnete tu pěší chodce, cyklisty či automobilisty, a každý z nich bude mít možnost otočit se vůči vašemu pozemku čelem, a pozorovat, co se u vás na zahradě odehrává. Někdy to může být celkem nudné, to přiznáváme, kupříkladu takový vrabec nebo černý kos, poskakující po trávníku, v jehož blízkosti rozkvétá záhon růží nebo gerber – to připadá většině z nás sice pěkné, ale celkem přirozené a běžné, zato jakmile se vaše paní svlékne do plavek, a odhalí své dokonalé široké boky, ploché bříško a nádherné kadeře, někteří muži na ulici z toho mohou mít dokonce erekci.

betonový plot

Samotná erekce nikomu neublíží a tito lidé pak možná ve své fantazii večer při masturbaci ukájí svou přirozenou touhu po krásném ženském těle, jenže co když to u masturbace neskončí a psychicky narušená individua této příležitosti využijí k filmování a fotografování? Říká se, že si lidé k sobě přitahují podobně zaměřené jedince, takže toto se vám přihodit sice nemusí, ale jistě vám nebude příjemné, pokud vám bude někdo civět přímo do talíře u zahradního nábytku. Přece jen má význam takováto prostranství oplotit tak, abyste vy měli výhled do krajiny, ale aby zároveň lidé zvenčí neměli výhled k vám.

živý plot na zahradě

Zajištění lepšího soukromí také eliminuje stres a v dnešní době, kdy se na ulici pohybují různá individua, je vlastní soukromí mnohdy cennější, než drahé kovy. Jedním z výhodných řešení se mohou stát i betonové ploty v Hradci Králové, můžete je mít vystavěné v různých výškách do svého maxima, a tím je 250 cm. Plot lze doplnit dřevem či živým plotem a lze jej instalovat i ve svahu jako kaskádu. Podstatné je, že tato oplocení jsou zcela bezúdržbová a odhadovaná životnost je cca 40 let.