Společnost Schoeller Allibert nabízí časopis kde se dozvíte více informací o nás a o tom jaké pro vás máme novinky !!

Znáte to, mladí dospívající sní nějakou sušenku, nebo vypijí pití z plastové láhve a okamžitě to zahodí jen tak ledabyle na zem. Úplně mě šokuje, když se procházím po parcích se svým čtyřnohým kamarádem a vidím spoustu odpadků válejících se úplně všude. A potom jsou tu lidé, kteří se starají o přírodu, chtějí, aby se naše matička zem cítila dobře, aby nám tu všem bylo hezky, lidem, zvířatům i rostlinám. Tito lidé se snaží třídit odpad a často si i schovávají plastové lahve a jiné věci doma na další použití. Naše firma Schoeller Allibert recykluje všechno plastové a vyrábí z toho nové věci. To znamená vratné přepravní plastové obaly! Proto vyrábíme 100% recyklovatelné obaly. Tyto produkty vyrábíme už 60 let! O všem co naše společnost nabízí ohledně ekologie a ochrany životního prostředí recyklováním a neustálým obnovováním plastů se dočtete více v našem novém časopisu – U Turn!!

Kontejnery

U Turn

Pod heslem-,,Váš nápad je příliš dobrý na to, aby ho bylo možné promarnit“, jsme v roce 2021 požádali naše zaměstnance, aby předložili svůj nejlepší nápad, jak učinit naši společnost udržitelnější. To vedlo k velkému množství inovací. Obdrželi jsme 72 nápadů na zlepšení, jak snížit odpad a spotřebu energie a učinit Scholler Allibert zelenější. Další, s čím se snažíme trochu víc zapracovat je to, aby v naší společnosti pracovalo víc žen, protože zatím pouze 23 % žen pracuje ve společnosti Schoeller Allibert.

Plastové lahve

Pomozte naší planetě, aby byla čistší a krásnější a podpořte naší organizaci která podporuje recyklaci plastů!!! Kupte si náš časopis https://www.schoellerallibert.com/cz/novinky/novinky-ze-spolecnosti/u-turn-asopis-spolenosti-schoeller-allibert/ – U Turn, podpořte naše cíle a strategie! Katarzyna Brzózka, je zodpovědná za zřízení našeho centra sdílených služeb v Polsku, které bude provozovat základní finanční procesy pro všechny země, jako je zpracování faktur a plateb. Jak uvádí, pomůže to ostatním ve společnosti mít více času a soustředit se na zákazníky.