Plavání je zábava


Taky rádi plavete v bazénu? Já vám musím říct, že jsem v bazénu jako ryba ve vodě, ovšem nebylo tomu tak vždycky. Ve školce jsem poprvé zkusila plavání. A abych řekla pravdu, tak jsem se nikdy moc netěšila. Plavání se totiž hodnotilo od nejlepších po nejhorší a já jsem byla jedna z těch nejhorších, protože jsem neuplavala to, co jsem měla, za daný čas. A nesnášela jsem to, jak se vždycky dostávaly diplomy a ostatní děti vždycky něco dostaly (ty nejlepší) a já nic. To mě fakt hodně mrzelo. Na tenhle kroužek „plavání“ jsem se nikdy extra moc netěšila. A to ani ve školce, ani ve škole. Plavání mě začalo bavit až jsem byla ze školy pryč, což je docela zvláštní a vtipné, ale budiž.

s

Když se na to s odstupem času dívám, tak plavání se mi nejspíše v dětství jaksi zprotivilo a trvalo hodně dlouho, než jsem mu zase přišla na chuť. Ale stálo to za to. A dnes už v létě chodím do bazénu pořád. Naštěstí máme velkou zahradu, na které bazén máme a jsem za to hrozně ráda. Vždycky se tak kdykoliv můžu příjemně osvěžit při nesnesitelných vedrech a rázem je mi hrozně moc dobře. No ale to není jediná věc, o které bych se s vámi chtěla dneska pobavit. Cena bazénu ani nebyla moc vysoká a to znamená, že si jej opravdu může dovolit úplně každý a každý na jeho cenu dosáhne..

s

Víte, v čem mi ale plavání pomohlo nejvíce? S problémy se zády. Dříve jsem opravdu trpěla na bolesti zad, kdy jsem kolikrát ani nemohla vstát z postele a popravdě to bylo fakt hrozné. Jenže se to nějakým způsobem zlomilo a najednou už mě záda nebolí. Proč? Protože jsem si to vzala k srdci a pravidelně plavu. Nemyslete se, začít s plaváním se mi ze začátku opravdu nechtělo, protože jsem myslela, že to ničemu nepomůže, ale neskutečně mi to pomohlo a bolesti jsou najednou pryč a já jsem šťastná, že se konečně cítím dobře. Máte to také tak?